ראיונות טלוויזיה/רדיו

דף הבית » ראיונות טלוויזיה/רדיו

31.07.2018- דיון בבג"ץ בנושא העתירה שמטרתה לאפשר לנשים חרדיות להתמודד בבחירות למפלגות חרדיות. עו"ד נטע לוי מתארחת  בתכנית 'ערב ערב' ב'כאן 11', ומספרת על חשיבות הייצוג הנשי במפלגות החרדיות.

01.07.2018- החלטה 1325 של האו"ם והקשר שלה לחינוך ולטיפוח יוזמות שלום בעתיד, בתכנית הבוקר של פאולה וליאון בקשת, בראיון עם עו"ד נטע לוי.

21.3.2018- דיון על דו"ח שמפרסם האו"ם: אונס ואלימות מינית שיטתיים, משמשים בסוריה בשנים האחרונות כלי מלחמה, בתכניתו של קירשנבאום בערוץ 10. ראיון עם עו"ד נטע לוי על החלטה 1325 של האו"ם, שקובעת שלמרות שנשים הן הנפגעות העיקריות בקונפליקטים אלימים, הן לא מעורבות כמעט בכלל בהחלטות הביטחוניות.

20.3.2018- תכנית עיר לכולן וביקור שיזמה העמותה במשרדי פייסבוק, עם נערות בחינוך הטכנולוגיה מהעיר טייבה, בתכנית "סדר יום עם קרן נויבך" בכאן- רשת ב'. ראיון של עו"ד דנה מירטנבאום בשותפות פאטימה מסרוואה, תלמידה בת 16 שהשתתפה בסיור התראיינה ואמרה שהחלום שלה להיות מנכ״לית של חברת הייטק

12.3.2018- כיצד חוק המרכולים פוגע בתעסוקת נשים ערביות? בראיון של תכנית "סוגרים חשבון" של הטלוויזיה החינוכית  מסבירה עו"ד מהא שחאדה שהחוק מצמצם את הזדמנויות העבודה של הנשים הערביות, וגם מונע מהם לבחור את יום המנוחה שלהן.

6.3.2018- ציון יום האישה בכנסת ודיון בנושא החלטת האו"ם 1325, בערוץ הכנסת בהשתתפות מנכ"לית העמותה עו"ד ענת טהון אשכנזי, ויו"ר הוועדה למעמד האישה ח"כ עאידה תומא סלימאן.

26.2.2018- דיון על הרפורמה של משרד המשפטים שיוצרת מדרג חדש של עבירת הרצח ועונש המאסר עליה במסגרתה מוגדר רצח נשים כרצח "על כבוד המשפחה", בתכנית "עושים סדר עם גל גבאי" בטלוויזיה החינוכית. עו"ד ענת טהון אשכנזי, מנכ"לית העמותה, מסבירה בראיון את בעייתיות המינוח ועל כך שהוא נמנע מלעסוק בבעיה הרחבה של רצח נשים כתופעה לאומית.

"מי ישלב את הסייעות המשלבות"? כתבתה של טלי קורד בתכנית "לפני החדשות" עם אודי סגל ששודרה ברשת המציפה את חוסר התנאים של הסייעות המשלבות. בכתבה עו"ד אסנת זיו מעמותת איתך מעכי וסיגל אבישי מהסייעות המובילות במאבק מסבירות מדוע תנאי עבודה ראויים לסייעות השילוב יסייעו גם לטיפול ראוי יותר לילדים ולילדות. הכתבה שודרה ב-31.1.18.

"אישה אחת בוועדה לא יכולה לייצג את כל הנשים" - ראיון של עו"ד נטע לוי מעמותת איתך מעכי ל-ynet, במסגרת כתבה חשובה של עדי רוזנברג שחושפת היעדר ייצוג נשים ממגוון קבוצות האוכלוסיה בוועדות ציבוריות - בניגוד לחוק.
שודר ביום 30.12.2017.

"מחוץ לבועה" בערוץ 10 ביום 18.9.17 בהנחיית אושרה פרידמן בראיון עם עו"ד ענת טהון מנכ"לית עמותת איתך מעכי על הקו החם הארצי של העמותה

"שבת חברתית" ב"כאן" ביום שבת 2.8.17 בהנחיית עו"ד גילי תמיר בראיון עם עו"ד אסנת זיו מעמותת איתך מעכי על הקלות הבלתי נסבלת של פיטורים אסורים של נשים בהריון.

ערוץ הכנסת עם אורית לביא נשיאל בראיון עם עו"ד אינסאף אבו-שארב, מנהלת המרכז לזכויות נשים בדואיות בסניף העמותה בבאר שבע אודות תופעת הפוליגמיה בחברה הבדואית בנגב.

מירב שמואלי