אודות

דף הבית » אודות

עמותת איתך מעכי – משפטניות למען צדק חברתי הוקמה בשנת 2001 על מנת להשמיע את קולן של נשים ה"שקופות", המופלות בשל מאפיינים חברתיים, גיאוגרפיים, לאומיים, אתניים וכלכליים בחברה בישראל.

odotהתפיסה של חברות העמותה היא כי על המשפט לכלול את זוויות המבט הייחודיות של נשים ממגוון הקבוצות בחברה ולהבטיח את נגישותן המלאה למימוש זכויותיהן. בתוך כך, מעניקה העמותה סיוע, ליווי וייצוג משפטי לנשים מכל הארץ, ללא עלות, בתחומים מגוונים.

כחלק מחזונה, עמותת איתך מעכי פועלת לקידום שיח מגדרי רב תרבותי בקרב קהילות מזהויות מגוונות של נשים פלסטיניות, חרדיות, יוצאות אתיופיה, דוברות רוסית בתחומי תעסוקה רבים.

יחד עם הנשים מהקהילות השונות, פועלת העמותה לפיתוח מנהיגות, תוך יצירת מודלים קהילתיים חדשניים, אשר תורמים ליצירת פרוייקטים פמיניסטיים ייחודיים ופורצי דרך בתחום המשפט. במסגרת עבודתה, העמותה מקדמת מדיניות רוחבית בכנסת, בבג"ץ, בבתי הדין לעבודה ובמשרדי הממשלה השונים וקצרה הישגים משמעותיים, אשר השפיעו על קבוצות נשים רבות ועל כלל הנשים.

רוצה לשמוע הרצאות של נשות איתך מעכי בנושאים שונים? הרצאות וסנדאות מרתקות מתאימות לאירועי יום האישה, ובעצם – לכל יום בשנה!

מוזמנת לפנות לעמותת איתך מעכי לבירור זכויותיך:

טלפון:  1-700-50-50-65

פקס: 03-5163940

אימייל: mail@itach.org.il