ראיונות טלוויזיה/רדיו

דף הבית » ראיונות טלוויזיה/רדיו

"עושים סדר" עם גל גבאי בראיון עם עו"ד ענת טהון מנכ"לית עמותת איתך מעכי על הרפורמה שמקדם משרד המשפטים להסדרת עבירת הרצח ויוצר מדרג חדש של העבירה ושל עונשי המאסר בהתאמה, לרבות רצח נשים מיום 25.2.2018.

"מי ישלב את הסייעות המשלבות"? כתבתה של טלי קורד בתכנית "לפני החדשות" עם אודי סגל ששודרה ברשת המציפה את חוסר התנאים של הסייעות המשלבות. בכתבה עו"ד אסנת זיו מעמותת איתך מעכי וסיגל אבישי מהסייעות המובילות במאבק מסבירות מדוע תנאי עבודה ראויים לסייעות השילוב יסייעו גם לטיפול ראוי יותר לילדים ולילדות. הכתבה שודרה ב-31.1.18.

"אישה אחת בוועדה לא יכולה לייצג את כל הנשים" - ראיון של עו"ד נטע לוי מעמותת איתך מעכי ל-ynet, במסגרת כתבה חשובה של עדי רוזנברג שחושפת היעדר ייצוג נשים ממגוון קבוצות האוכלוסיה בוועדות ציבוריות - בניגוד לחוק.
שודר ביום 30.12.2017.

"מחוץ לבועה" בערוץ 10 ביום 18.9.17 בהנחיית אושרה פרידמן בראיון עם עו"ד ענת טהון מנכ"לית עמותת איתך מעכי על הקו החם הארצי של העמותה

"שבת חברתית" ב"כאן" ביום שבת 2.8.17 בהנחיית עו"ד גילי תמיר בראיון עם עו"ד אסנת זיו מעמותת איתך מעכי על הקלות הבלתי נסבלת של פיטורים אסורים של נשים בהריון.

ערוץ הכנסת עם אורית לביא נשיאל בראיון עם עו"ד אינסאף אבו-שארב, מנהלת המרכז לזכויות נשים בדואיות בסניף העמותה בבאר שבע אודות תופעת הפוליגמיה בחברה הבדואית בנגב.

מירב שמואלי